Herkese Merhaba..

Duyuru
english blogmyeng.com

Merhaba, ben Mustafa Türköz.

Hakkımda sayfamda da belirttiğim gibi, bu bloğu kurma amacım, yabancı dil olarak İngilizce’yi öğrenirken karşılaştığım sorunları ve bu öğrenme süreci boyunca faydalandığım kaynakları sizlerle paylaşmaktır.

Üniversite son sınıfa gelmenin de üzerimde oluşturduğu stresle, ilerde daha iyi bir iş imkanı bulabilmek için İngilizce’nin ne kadar önemli bir dil olduğunu anlamaya başladım.

Blog yazılarım boyunca, İngilizce’nin neden bu kadar önemli olduğunu anlattığım bazı yazılarımı görebileceksiniz. Bu yazılarda genellikle kendi tecrübelerimden faydalanarak açıklamalar yapacağım. Ve ilerleyen günlerde nasıl bir blog planımın olduğunu hep birlikte göreceğiz.

Hayırlısıyla bloğumun ilk yazısını tamamlayarak İngilizce macerama başlıyorum.. Bu macerayı, kafamda 1 ya da 2 sene olarak kurguladım. Bakalım bir aksilik olmazsa uzun süre devam etmeyi düşünüyorum. Sizlerin de bu macerama ortak olmanızdan mutluluk duyarım..

Merhaba, ben Mustafa TÜRKÖZ. Tokat doğumluyum. Eskişehir Osmangazi üniversitesi bilgisayar mühendisliği bölümünde öğrenim görmekteyim.

2 Comments to Herkese Merhaba..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir